USD
USD Amerikai dollár EUR Euro GBP Font sterling AUD Ausztrál dollár CAD Kanadai dollár BRL Brazil real CNY Kínai jüan CZK Cseh korona DKK Dán korona HKD Hongkongi dollár ILS Izraeli új sékel JPY Japán jen MYR Maláj ringgit NZD Új-zélandi dollár NOK Norvég korona PLN Lengyel złoty RON Román lej RUB Orosz rubel SAR Szaúdi riál SGD Szingapúri dollár ZAR Dél-afrikai rand KRW Dél-koreai von SEK Svéd korona CHF Svájci frank TRY Török líra UAH Ukrán hrivnya ARS Argentin peso THB Thai bát
العربية 简体中文 Čeština Dansk Deutsch Cabana Estilo Quincho Para 3 En Puerto Varas Puerto Varas Cabaña estilo Quincho para 3 en Puerto Varas Puerto Varas Français Ελληνικά עברית Italiano 日本語 한국어 Magyar Nederlands Polski Português Português Русский Svenska Türkçe
  • Kapcsolat

Cabana Estilo Quincho Para 3 En Puerto Varas

ex. Quincho-cabana Para 3 En Puerto Varas

Foglalás
2026-09-23
2026-09-24

Maximum 30 napos időszakra lehet foglalni. Kérjük, adjon meg más napokat.

15

Cabana Estilo Quincho Para 3 En Puerto Varas

 Wifi

Wi-Fi

 Légkondicionálás
 Háziállat nem engedélyezett

Legfeljebb 3 vendég befogadására alkalmas, az 1 hálószobás Cabana Estilo Quincho Para 3 En Puerto Varas privát parkolót kínál.

A Szent Szív templom kocsival 10 percre, míg a Gotschlich-ház 2 km-re van az 1 fürdőszobás villától.

A Puerto Varas városi villában élvezheti a kertre néző kilátást. A Puerto Varas városi ingatlan egy walk-in zuhanykabinnal és külön WC-vel felszerelt fürdőszobával rendelkezik. Hajszárító és törölközők szintén biztosított kényelmének fokozása érdekében.

A Cabana Estilo Quincho Para 3 En Puerto Varas egy teljesen felszerelt konyha biztosított az önellátáshoz, olyan kényelmi eszközökkel, mint az elektromos vízforraló és konyhai edények. Az ételek széles választékát kínáló Boketto Cafe körülbelül 1 km-re található.

  • Repülőterek
  • El Teputal
    20 km

Hotel felszereltsége

Áttekintés

  • Nemdohányzó
  • Wi-Fi
  • Parkoló
  • Háziállat nem engedélyezett
  • Biztonsági szolgálat
  • Füstérzékelők
  • Tűzoltó készülékek
  • Kulcs belépés

Étkezés és italfogyasztás

  • Elektromos vízforraló
  • Konyhaedények

Tevékenységek és relaxáció

  • Kert
  • Grillezési lehetőség

Szolgáltatások

  • Reptéri transzfer felár ellenében

Szoba felszereltsége

  • Légkondicionálás
  • Fűtés
  • Terasz
  • Ingyenes piperecikkek
  • LCD TV
  • Táblajátékok

Fontos megjegyzés

Bejelentkezés: 15:00-23:59 között
Kijelentkezés: 06:00-11:00 között

Gyakran Ismételt Kérdések

  • A Cabana Estilo Quincho Para 3 En Puerto Varas biztosít internet-hozzáférést?

    Igen, a Cabana Estilo Quincho Para 3 En Puerto Varas Wi-Fi-t kínál.
  • Hány vendéget tud fogadni a Cabana Estilo Quincho Para 3 En Puerto Varas?

    A Cabana Estilo Quincho Para 3 En Puerto Varas kapacitása 3 főig terjed.
  • A Cabana Estilo Quincho Para 3 En Puerto Varas konyhával berendezett?

    A Cabana Estilo Quincho Para 3 En Puerto Varas felszereltségéhez tartozik egy teljesen felszerelt konyha.
  • Milyen kilátás vár ránk az ingatlan ablakaiból?

    Az ingatlan kertre néző kilátással várja vendégeit.
  • Mely látnivalókat érdemes meglátogatni, amíg a Cabana Estilo Quincho Para 3 En Puerto Varas vendégei vagyunk?

    Puerto Varas nevezetességei közé tartozik a Pablo Fierro Múzeum és a Szent Szív templom, amelyek 2 km-re, illetve 2,1 km-re találhatók a Cabana Estilo Quincho Para 3 En Puerto Varas területétől. Ezenkívül a Gotschlich-ház (2,1 km) szintén ajánlott a látogatásra.

Részletek és árak



A szabad szobák ellenőrzéséhez kérjük, adja meg, hogy mely napokon kíván ott tartózkodni!

Fotógaléria

Visszajelzés

Tartózkodás részletei

Az Ön értékelése

Borzalmas Nagyszerű

Kapcsolat



Foglalás
2026-09-23
2026-09-24

Maximum 30 napos időszakra lehet foglalni. Kérjük, adjon meg más napokat.

Köszönjük, hogy feliratkozott
Bezár
Jogkör
  • Adatvédelem
Cégünk
Cabana Estilo Quincho Para 3 En Puerto Varas, Chile

Parcelacion San Alfonso Calle Camelias 5, Puerto Varas, Chile

Maradjon naprakész

Amennyiben feliratkozik hírlevelünkre, elsőként tájékozódhat legfrisebb híreinkről és ajánlatainkról.

Online szállásfoglalás

Kapcsolat

2026 © loslagoshoteles.com

All rights reserved